Andrus Vaarik Harakapesa laval monolavastusega "Elu on parim meelelahutus"

Andrus Vaarik on võimekas näitleja, kes on teinud suurepäraseid draama- ja komöödiarolle.
Ta on loonud mitmeid meeldejäävaid karaktereid ning naerutanud juba üle 30 aasta eesti rahvast nii televisioonis kui teatrilavadel.

Vaariku kirjutatud, lavastatud ja esitatud näidend võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. Monolavastuse teeb omapäraseks interaktiivsus. Publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja esitada küsimusi.
Andrus Vaarik ütleb, et soovib publikuga ehedamat ja siiramat kontakti. “Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida,” ütleb ta. Näidendi põhiliste teemade osas toob Vaarik välja näiteks elu kordumatuse ja unikaalsuse. “Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa…Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis,” räägib Vaarik. “Aga see ei tähenda, et see ei võiks lõbus olla! Elu on parim meelelahutus! Peale surma jõuab mossitada küll,” lisab ta.

"Elu on parim meelelahutus" tuleb Harakapesas esitamisele kahel korral jaanuaris - 12.01 ja 18.01 algusega 20:00
Piletid müügil kohvikus alates 19.detsembrist!
Eelmine
Lahtiolekuaeg 7.detsembril
Järgmine
Lahtiolekuajad jõuludel ja aastavahetusel

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: